RESTAUREERIMINE

UKSED
Restaureerime traditsioonilisi töövõtteid ja materjale kasutades vanu puituksi, nii sise- kui ka välisuksi. Puhastame mehaaniliselt vana värviga kaetud pinna puhta puiduni ja teostame vajalikud puiduparandused, kasutades vana tiheda süüga kvaliteetset puitu. Taastame vanad lingid, lukusüdamikud, hinged, käepidemed jm metalldetailid, vajadusel kasutame originaalile sarnast koopiafurnituuri.
Uste viimistlemisel kasutame MEISTRI looduslikke värve, õlisid ja vahasid --> meistri.ee/varvid-olid-vahad

AKNAD
Vanade puitakende restaureerimisel eemaldame vanad värvikihid ning teostame vajalikud puiduparandused, kasutades vana tiheda süüga kvaliteetset puitu. Taastame vanad hinged, kremoonid ja haagid, vajadusel kasutame originaalile sarnast koopiafurnituuri. Klaasimisel kasutame linaõlikitti ja viimistlemisel traditsioonilist linaõlivärvi.

PÕRANDAD
Korrastame vanu puitpõrandaid, kasutades traditsioonilisi töövõtteid ja materjale. Eemaldame vanad värvikihid ja teostame puiduparandused. Puuduolevad põrandalauad asendame sarnastega. Teostame jäme- ja peenlihvi ning viimistleme pinnad naturaalse õli või õlivahaga. Vana puitpõrand on väga omanäoline ning väärib kindlasti taastamist!
Põrandate viimistlemisel kasutame MEISTRI värve, õlisid ja vahasid --> meistri.ee/varvid-olid-vahad
TREPID
Vanade eestiaegsete puittreppide restaureerimine toimub sarnaselt puitpõrandate restaureerimisega. Oleme restaureerinud mitmeid Lenderi tüüpi hoone trepikodade treppe ning paigaldanud lammutustelt päästetud puittreppe uusehitistesse ja renoveeritavatesse korteritesse. Aastakümneid vana puittrepp, mis on maitsekalt viimistletud, loob õdusa miljöö ja väärtustab interjööri. 
treppide viimistlemisel kasutame MEISTRI õlisid ja vahasid --> meistri.ee/varvid-olid-vahad

TREPIKOJAD
Renoveerime restaureerivas võtmes vanade hoonete trepikodasid, olgu see siis puit- või kivitrepikoda. Eestiaegsete elumajade trepikodade algne viimistlus oli uhke, patt oleks see kõik ühtlase ja igava värvitooni alla peita. Põrandate kahhelplaadid või laudpõrandad, puit- ja paekivitrepid, tahveluksed, trafarettmaalingud, bordüürid ja dekoratiivlaudis, trepikäsipuud ning eestiaegsed postkastid - kõik need materjalid ja detailid annavad interjöörile ajastupärase atmosfääri. Remonttöödel kasutame autentseid ja sobivaid materjale - linaõlivärvid, lubikrohvid, lubi- ja kriitvärvid. Maitsekalt ja ajastutruult renoveeritud trepikoda tõstab kindlasti korterite väärtust.