KROHVIMINE

LUBIKROHV
Lubikrohv on naturaalne viimistlusmaterjal, mis sobib nii sise- kui ka välistöödeks. Kasutame rootsi meistrite poolt välja töötatud traditsioonilise lubimördi kontseptsiooni ja krohvimisvõtteid. 
Tugevuse ja niiskustaluvuse poolest sobib lubikrohv hästi koridoridesse, kööki, pesuruumidesse ja keldritesse. Tugeva aluselise reaktsiooni tõttu hävitab lubikrohv hallituse ja seened. Lubikrohv reguleerib ruumide õhuniiskust ja stabiliseerib temperatuurikõikumisi. Lubikrohvitud pinnad on antistaatilised, sobides hästi allergikute kodudesse.
Paigaldame ning müüme MEISTRI lubikrohve --> meistri.ee/lubikrohvid

SAVIKROHV
Savikrohv on naturaalne siseviimistlusmaterjal, mis koosneb kohalikest looduslikest materjalidest. Eriti sobiv on savikrohvi kasutada elu- ja magamistubades, kuna seal viibib inimene suurema osa kodus veedetud ajast. Savikrohv reguleerib õhuniiskust ja stabiliseerib temperatuurikõikumisi. Sellega kaetud pinnad on antistaatilised, sobides hästi allergikute kodudesse.
Meie tootevalikus on esindatud loodusliku armeeriva kiuga MEISTRI savikrohvid ja Saviukumaja peenviimistluskrohvid --> meistri.ee/savikrohvid

TADELAKT
Tadelakt on traditsiooniline Maroko krohvimistehnika, kus kasutatakse kindlate omadustega hüdraulilist lubikrohvi. Materjali ja tehnika abil saavutatatakse pinnaviimistluse täielik veekindlus, ning seeläbi on võimalik tadelakti kasutada niisketes ruumides ja otse veega kokkupuutuvatel pindadel. Katame tadelakt tehnikas nii seinu, lagesid kui ka töötasapindasid, ahjusid, kaminaid jm. Enamlevinud töödeks on kujunenud duši- ja vanninurkade viimistlemine, köögi töötasapindade ja valamute tagused ning wc ja vannitubade seinad. Tadelakti naturaalne toon on looduslik valge, kuid värvimuldadega on võimalik saavutada erinevaid toone.
Paigaldame ning müüme MEISTRI ja teiste tootjate tadelakt krohvisegusid --> meistri.ee/tadelakt

LÄIKEPAHTEL
Peenetaralisi lubipahtleid kombineerides oskusliku krohvimistehnikatega, on võimalik valmistada eriti siledaid, läikivaid ja niiskuskindlaid pindasid. See eriline kellutehnikas viimistlustehnika on alguse saanud Itaaliast, kus seda tuntakse stucco lustro nime all. Sobivateks aluspindadeks on peeneteralised lubikrohvid, krunditud kipsplaatpinnad jms. Läikepahtel on naturaalne ja looduslik alternatiiv mikrotsement viimistlusele.  
Paigaldame ning müüme Kreidezeit lubipahtleid --> -->
meistri.ee/lubipahtlid


ROOMATT ja ROOPLAAT
Puitpindade krohvimine eeldab alusmati kasutamist. Looduslikele krohvisegudele on sobivaimaks aluspinnaks roomatt ja rooplaat. Ühe kõrre paksune roomatt sobib seintele, mis ei vaja soojustamist.  25 ja 50 mm paksune rooplaat toimib soojustusena ja on väga heade helisummutavate omadustega 
Paigaldame ja müüme MEISTRI rootooteid  -->
meistri.ee/roomatt