KOHUPIIMAVÄRV
Kohupiima- ehk kaseiinvärv on pikkade traditsioonidega looduslik sisevärv. Kaseiinvärv on väga sobiv viimistlus naturaalsetele krohvidele, näiteks lubi- ja savikrohvile. Värv jätab krohvitud pinnad veeauru liikumisele avatuks, luues ruumides meeldiva sisekliima. Kohupiimavärv sobib kasutamiseks ainult sisetingimustes ja kuivades ruumides. Looduslikke värvimuldasid kasutades on võimalik värvile anda rikkalikke toone. Vastupidava värviga on võimalik katta kõiksuguseid pindasid: krohve, puitu, pappi, kivi. Meie värvivalikus on müügil ka kohupiimavärv!


SAVIVÄRV

Savivärve on erinevates naturaalsetes toonides, mis sõltub savivärvis kasutatavast savist, kuid samuti on võimalik savivärve toonida. Suurt mehaanilist koormust värv ei talu, sest selle pind on pooriderohke ja kare. Värv sobib kasutamiseks vaid kuivades ruumides. Savivärviga saab katta kõiki mineraalseid ja vett imavaid pindasid. Leia meie tootevalikust endale meelepärane savivärv!


LUBILIIMVÄRV

Lubiliimvärvi sidusaineteks on märgkustutatud lubi ehk lubjapasta ning tselluloosliim. Lubiliimvärv on lubivärvist viskoossem, värv katab paremini ja värvimine on mõnevõrra lihtsam. Naturaalne toon on puhas valge. Pigmendi lisamisega on võimalik saada omapäraseid elavaid pindasid. Parima aluspinna moodustavad kõik naturaalsed krohvid.  Sobilik värv niisketesse ruumidesse. Meil on müügil valmiskujul lubiliimvärv!


LUBIVÄRV

Traditsioonilise lubivärvi sidus- ja täiteaine on märgkustutatud ja lubjaaugus pikalt laagerdunud lubi. Lubivärvi naturaalne toon on puhas valge. Pigmendi lisamisega on võimalik saada omapäraseid elavaid pindasid. Parima aluspinna moodustavad lubisideainel põhinevad krohvid. See on sobiv ja ainuvõimalik värv lubikrohvitud fassaadide katmiseks ning hooldusvärvimiseks.


KRIITVÄRV

Kriitvärv on oma olemuselt lihtsaim liimvärv. Traditsioonilise retsepti järgi valmistatud kriitvärvi pind ei ole pestav ja võib mõnevõrra määrida. Lihtsad liimvärvid ei ole väga elastsed, sobides enim stabiilsetele aluspindadele: krohvid, kivi, kipsplaadid jt. Traditsiooniliselt on liimvärvidega kaetud just tubade lagesid ning trepikodade seinte ülemisi osi ja lagesid.


LINAÕLIVÄRV

Kvaliteetse linaõlivärvi sideaineks on linaseemnetest külmpressitud õli. Linaõlivärv imendub sügavale aluspinda ja on seega väga püsivate omadustega. Traditsiooniliselt on linaõlivärviga kaetud hoonete puitlaudiseid, puitaknaid ja -uksi, puitpõrandaid. Värvimuldasid kasutades on toonide valik rikkalik.


MUNAÕLIVÄRV

Munaõlivärvi ehk munaõlitempera sideaineteks on toores muna ja linaõli, lahustiks vesi. Naturaalne munaõlivärv on lasuurne, täiteaineid ja pigmente lisades on võimalik saavutada katvaid pindasid. Looduslikest värvidest on munaõli üks kulumis- ja pesemiskindlamaid värvitüüpe, sobides ideaalselt ka niisketesse ruumidesse. Sobivateks aluspindadeks on puit ja krohvitud pinnad.