Oleme paari viimase aasta jooksul andnud omapoolse panuse Ristiku 21 kortermajade arendamisesse. Protsess on olnud põhjalik ja kvaliteetne, tulemuseks on kaunid korterid tänavaäärses renoveeritud majas ning hoovipoolses hoones, mis vanale vundamendile uuesti üles ehitatud.
Tööd olid mahukad ja toimusid mitmes etapis. Esimese tööna teostasime tänavapoolse maja kivitrepikoja välisviimistluse, millel taastasime räästaalused karniisid. Krohvimistöödel kasutasime lubjapastast valmistatud hüdrauliliste omadustega lubikrohvi, mille katsime silikaatvärviga.

Samas trepikojas teostasime ka sisetööd. Seintel olid säilinud põnevad vanad maalingud, mis jätsime mitmes kohas nähtavale. Ülejäänud seinapinna katsime tsemendisisaldusega lubikrohviga ning värvisime silikaat- ning lubiliimvärvidega.

Mõlemas majas teostasime seinte krohvimistöid traditsioonilise lubikrohviga. Krohvi alusmatiks sai hõre pilliroomatt, välisseintes 50 mm paksune pillirooplaat. Kõikides tubades taastasime peegelvõlvid. Lubikrohvitud pinnad värviti mitmes korteris meie valmistatud kohupiimavärviga.

Tulemusega jäime rahule nii meie kui ka tööde tellija ning loodetavasti meeldivad korterid ka tulevastele elanikele.