Viimased pool aastat oleme tõsisemalt tegelenud ettevõtte materjalide müügi suuna arendamise ning uue brändi kujundamisega. Nüüd on, millest rääkida - alates 2018. aasta kevadkuudest müüb meie omatooteid ja vahendab teisi loodusmaterjale bränd nimega MEISTRI.
MEISTRI esmaesitlus toimub 4.-7. aprillil messil Eesti Ehitab 2018.


Säästvad Ehituslahendused OÜ alt oleme looduslike ehitusmaterjalidega kaubelnud ettevõtte asutamisaastast (2007) alates. Nüüd, kümme aastat hiljem, mitmete oluliste muudatuste tuhinas, otsustasime firma teenuse ja materjalide müügi suuna selgelt eraldada  – sündis materjalide müügile orienteeritud bränd nimega MEISTRI.

MEISTRI – see viitab materjalide kõrgele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja personaalsele lähenemisele materjalide soovitamisel. Esindame nii Eesti, kui ka Euroopa parimad loodusmaterjalide tootjaid. 

MEISTRI esimaesitlus toimub messil Eesti Ehitab 2018. Ühiselt kujundatud alal on lisaks uuele brändile esindatud ka meie restaureerimis- ja ehitusteenuse suund ning ka koostööpartnerid Since Design OÜ, Eesti Vabaõhumuuseumi Maaarhitektuuri Keskus ja Muinsuskaitseamet.
Kolmel messipäeval viime läbi põnevaid loodusmaterjalide kasutamist tutvustavaid koolitusi. Lisainfot vaata siit ehituslahendused.ee/koolitused

Peagi on meie uues tegutsemiskohas  – Paavli tn. 5A  – valmis saamas näidiste- ja poeruum, kus on võimalik MEISTRI materjalide kasutamist erinevatel pindadel vaadelda ning käega katsuda. Veelgi põhjalikum tootevalik saab olema esindatud meie e-poes.