Säästvad Ehituslahendused OÜ-le sai osaks ühes Tallinna ajaloolisemas piirkonnas- Kopli laevatehaste kompleksis asuva Bekkeri tehase inseneride elamu renoveerimise ilu ja valu. 
Kuna antud korteris ei olnud eelnevalt suuremaid remonttöid ette võetud, siis oli selles, võrreldes maja teiste korteritega, rohkem säilinud algupäraseid detaile. Meie võtsime ette ulatuslikud renoveerimistööd - avasime põrandakatte ja taastasime olemasoleva katte alt ilmunud laud- ja parkettpõrandad, krohvisime ja värvisime seinad ning parandasime ja viimistlesime korteri laed. Viimase krohvikihina kasutasime 0,5 mm suuruse teraga peenviimistluskrohvi, krohvi sise ja välisnurgad jätsime võimalikult teravaks. Tapeedi paigalduse jaoks pahteldasime korteri otsaseinad. 

Korteri omaniku eesmärk oli võimalikult palju kõike, mis on korteri hiilgeaegadest säilinud ka vääriliselt esile tuua. Viimistluse juures on kasutatud palju naturaalseid ja traditsioonilisi materjale. See loob korteris peenetundelise ajalugu väärtustava terviku. 
Objekt pakkus omajagu tehnilisi väljakutseid, kõige keerukamaks osutus algupäraste radiaatorite korrastamine.

Paljud detailid olid tugevalt ajahambast puretud, kas siis läbi roostetanud või katki ning ka ribide sisud olid tugevalt roostet täis. Viimasest saime jagu survepesuga ning vanast värvist vabanesime liivapritsi abil.

Ka lae korrastamine nõudis omajagu nõu ja jõu rakendamist, sest krohv oli pinna küljest irdunud ja vajas ankurdamist.
Asendamist vajavaid detaile kahjuks praeguses kaubandusvõrgus ei liigu ning seetõttu tuli need toota eritellimustööna, aga kõik oli seda vaeva ja energiat väärt - tulemus jäi vägagi autentne.