Kermo Jürmann / juhatuse liige ja tegevjuht
kermo@ehituslahendused.ee 
+372 5666 5425 
Kermol on kõrgharidus Tartu Ülikoolist keskkonnatehnoloogias, bakalaureusetöös uuris ta lubimörte ja lubjatootmist. Restaureerimist õppis ta Kunstiakadeemia täienduskoolitusel, erialaselt on ta täiendanud end nii Eestis kui ka laias maailmas. Praktiline töökogemus looduslike ehitusmaterjalidega on tal aastast 2005.
Taavi Leis / juhatuse liige ja objektitööde juht
taavi@ehituslahendused.ee
+372 528 3680

Taavil on ehitusalane haridus Tallinna Ehituskoolist. Samuti on ta läbinud restaureerimise täiendkoolituse Kunstiakadeemias ning täiendanud end erialaselt nii Eestis kui ka piiri taga. Töökogemus erinevates ehitusvaldkondades on Taavil 2002. aastast.

Gerda Kättmann / projektijuht, assistent ja sisekujundaja
gerda@ehituslahendused.ee
+372 5199 8374

Gerdal on rakenduslik kõrgharidus sisekujunduses. Tema põhitööks on erinevate projektide koordineerimine, lisaks assisteerib ta meeskonda üldasjades ja tegeleb kodukujundusega. Gerda on nii kohalikke kui ka Euroopa Liidu projekte kirjutanud 2008. aastast.
Raido Tiit
/ meister, objektijuht

Raidol on ehitusalane haridus Tallinna Ehituskoolist ning väga head oskused erinevates välis- ja siseviimistlustöödes. Raido on meie ettevõttes olnud asutamisest alates ning erialane töökogemus on tal 2005. aastast.
Tauri Plinkner / meister

Tauri on lõpetanud Tallinna Ehituskooli ehitusviimistluse eriala. Ta alustas tööd meie ettevõttes praktikandina ja on tänaseks oskuslik meister paljudes viimistlustöödes. Erialane töökogemus on Tauril aastast 2008.
Teet Tooming / restauraator (lapsehoolduspuhkusel)

Teet on omandanud nii mööblitisleri kui ka puit- ja kiviehitiste restauraatori kutse. Tema käe all saavad kauni ilme vanad uksed, aknad, trepid jm puitdetailid. Erialane töökogemus on Teedul alates 2002. aastast.